ČLENSTVÍ

Informace ohledně členství v našem klubu. Máme dva balíčky a k nim spoustu výhod. Cesta každého nového hráče začíná právě tady!

KOLEKCE FOOTGOLF CLUBU PRAHA

Zde si můžete prohlédnout a objednat naši vyladěnou sportovní kolekci pro rok 2017. Oblečení vzniklo ve spolupráci s českým výrobcem sportovního oblečení ALEA sportswear spol. s r.o. Jejich grafička z nás musela být šedivá při vymýšlení designu, ale díky jejich profesionalitě se vše povedlo a kolekce je na světě :-) Objednávky na footgolfclubpraha@gmail.com

TURNAJE

Zde naleznete seznam turnajů pro rok 2017. V České republice jsou k dispozici tři hřiště, na kterých se postupně odehraje 10 turnajů.

PRAVIDLA FOOTGOLFU

Pravidla footgolfu vycházejí ze své podstaty z pravidel golfu. Základem hry je zahrát na co nejmenší počet kopů fotbalový míč z označeného místa určeného pro zahájení hry (odkopiště) do jamky označené vlaječkou. Hra probíhá na golfovém hřišti speciálně upraveném pro footgolf. Obvyklá hra se hraje na 18 jamek, ale lze hrát soutěže i na jiný počet jamek. Golfová hřiště na footgolf mívají obvykle 18, případně 9 jamek, které se při soutěži hrají 2x.